Kurs skałkowy na własnej asekuracji- 4 dni

Kurs jest skierowany do osób które ukończyły podstawowy kurs skałkowy. Chcą wszechstronnie rozwijać swoje umiejętności wspinaczkowe, planują wspinanie po drogach z własną asekuracją, chcą spróbować wspinaczki w górach i wybierają się na kurs taternicki. Przygotowuje samodzielnego wspinania w rejonach skałkowych niemających charakteru wysokogórskiego, na drogach bez stałej asekuracji. Szkolenie odbywa się w skałkach podkrakowskich – Jura Krakowsko-Częstochowska.. Ukończenie i zaliczenie kursu uprawnia do uczestnictwa w letnim kursie taternickim. Program kursu: http://pza.org.pl/szkolenie/programy/wspinaczka-na-wlasnej

Indywidualne terminy

istnieje możliwość ustalenia indywidualnych terminów szkolenia. Minimum uczestników – dwie osoby.

• Ukończenie podstawowego kursu wspinaczki skalnej.

• w informacji zwrotnej potwierdzimy: dostępność miejsc na wybranym terminie, założymy wstępną rezerwację, prześlemy zasady potwierdzenia rezerwacji.
  • potem przesyłasz w ciągu 7 dni na wskazane konto bezzwrotny zadatek za organizację kursu w wysokości 400 zł. Brak przelewu anuluje wstępną rezerwację.
  • gdy otrzymamy Twój przelew wysyłamy do Ciebie mail z potwierdzeniem rezerwacji miejsca na kursie, fakturę za wniesioną opłatę i  informacje organizacyjne.

Noclegi

Noclegi w zakresie własnym. Polecamy: